Harmonogram teoretického školení Praha

Přednášky začínají 3.2. vždy každé pondělí od 16 hod a končí nejpozději v 20 hod. v zasedací místnosti Ústavu letecké dopravy č. A225 v Horské ulici.

3.2.        Informační schůzka1 – podmínky létání v roce 2014 (Novák, Němec, Kerum)

10.2.       Aerodynamika a mechanika letu (Kostroun)

17.2.       Mechanika letu – dokončení (Kostroun) + Přístroje (Kerum)

24.2.       Materiály a konstrukce letadel (Novák)

3.3.         Meteorologie (Kerum)

10.3.       Navigace (Kerum)

17.3.       Pravidla létání, předpisy, lidská výkonnost (Mrázek)

24.3.       Přezkoušení, test + pozemní přípravy pro první lety2

Účast na přednáškách je pro nové uchazeče povinná, dovolená absence je max. 2 přednášky. Pro piloty žáky, kteří zahájili výcvik v předchozích letech, je účast na přednáškách doporučená.

Závěrečný test musí složit i piloti, kteří chtějí létat jako kapitáni v AAK-ČVUT a mají celkový nálet ze všech kategorií mimo ULL, menší než 100 hod.

1. Informační schůzky se nemusí zúčastnit Piloti žáci, kteří zahájili výcvik v předchozích letech. []
  2. Piloti žáci, kteří zahájili výcvik v předchozích letech, si musejí před novou sezonou napsat opakovací test a nemusí se zúčastnit pozemních příprav v rámci výuky v Praze. Pozemní přípravy si zopakují dle své létané úlohy s instruktorem na letišti před prvním letem. []

Comments are closed.